Готель "Плай"

Відпочинок на Чорному морі корисний здоров'ю. З давніх-давен лікарі рекомендували своїм пацієнтам зміну клімату як спосіб зміцнити захисні властивості організму.

Отель плай, Сергеевка, Одесса

Сімейний готель «ПЛАЙ» розташований у тихому та екологічно чистому курортному селищі Сергіївка. Навколо готелю немає автомобільного трафіку. Тут Ви дізнаєтеся, що таке справжнє "чисте повітря" та "тиша".
 
Ми забезпечуємо комфортний сімейний відпочинок та ефективне оздоровлення в екологічно чистому куточку узбережжя Чорного моря з унікальними природними факторами, у затишному та мальовничому курорті Одеської області.
 
2021 року відкрилося відділення для медичної психологічної реабілітації. Акредитаційний сертифікат Міністерства охорони здоров'я України серія МОЗ № 015242, видана 20.04.2021 року. Ліцензія Міністерства охорони здоров'я України затверджена наказом №2865 від 10.12.2020 року. Сертифікат відповідності проживання UA.OD.MCCC-0164-21від 06.04.2021 року, сертифікат відповідності харчування UA.OD.MCCC-0165-21 від 06.04.2021 року.
 
3-разове харчування здійснюється у ресторані на 320 місць. У меню щодня свіжі овочі та фрукти, вирощені у нашому краї, натуральні вітчизняні соки, молочні продукти.
 
До послуг відпочиваючих бар, бювет із очищеною водою, працює стоматологічний кабінет.
 
Здійснити цю рекомендацію легко та приємно ви зможете на курорті Сергіївка. Курорт Сергіївка розташований на березі лиману, що тягнеться вздовж моря. Лиман відокремлюється від моря піщаною косою, де знаходиться морський пляж. Але особливо важливе значення для курорту мають запаси в лимані високоякісного сульфідного лікувального бруду.
 
Вченими в усьому світі доведено користь морської води, яка надає на організм людини яскраво виражену лікувальну дію, яка проявляється у покращенні діяльності серцево-судинної системи, кровообігу, в активному постачанні організму киснем, зниженні кров'яного тиску.