Готель Плай

Готель «Плай» знаходиться на бальнеологічному курорті Сергіївка, розташованому на березі Чорного моря та Шаболатського лиману, між курортом Затока та історичним центром регіону – Білгород-Дністровським.


 Мы на Booking.com


"Плай" - сучасна дев'ятиповерхова будівля на 320 місць, знаходиться в центрі курорту Сергіївка, на перехресті двох головних вулиць, неподалік торговельного центру - ринку з комплексом магазинів. Територія готелю займає 3,0 га і включає парк, поле для футболу, баскетболу, столи для настільного тенісу, альтанки для відпочинку та барбекю.

Ми забезпечуємо комфортний відпочинок та ефективне оздоровлення в екологічно чистому куточку узбережжя Чорного моря з унікальними природними факторами.
 
3-разове харчування здійснюється у ресторані на 320 місць. У меню щодня свіжі овочі та фрукти, вирощені у нашому краї, натуральні вітчизняні соки, молочні продукти.
 
До послуг відпочиваючих бар, бювет із очищеною водою, працює стоматологічний кабінет.
 
Розміщення в номерах класу стандарт, покращений, люкс. У кожному номері сучасний санвузол та балкон. Номери оснащені всім необхідним, у тому числі холодильником та телевізором. У санаторії працює інтернет WI-FI.
 
Дістатися до нас можна від залізничного вокзалу м.Одеса маршрутним автобусом №1078, від станції Білгород-Дністровський маршрутним автобусом №7

Отель плай, Сергеевка,