Санаторно-курортне лікування та психологічна реабілітація

Багато учасників АТО/ООС планують відпочинок як для себе, так і для своїх родин, відповідно до законодавства має право один раз на рік скористатися безкоштовною путівкою на санаторно-курортне лікування.

Варто зазначити, що учасник АТО (ООС) має можливість вільно обирати заклад для санаторно-курортного лікування. Для цього необхідно визначитись із санаторієм та повідомити про свій вибір управління соцзахисту.

В цьому році ми почали приймати на психологічну реабілітацію і санаторно-курортний відпочинок українських захисників, − розповідає головний лікар санаторію "Плай" Сергій Мовілє. – Цього року путівки до нас, як і до інших санаторіїв, учасники АТО/ООС отримують в управліннях соціального захисту населення – за місцем реєстрації пільг особи. Ми радо запрошуємо всіх до нас.

Санаторій «Плай»  має досвід оздоровлення та реабілітації учасників АТО (ООС), у нас вже побувало близько 1000 ветеранів з усієї України. І ми можемо прийняти ще більше,  учасники бойових дій повинні активніше звертатимуться до своїх відділів соцзахисту за путівками. Цього року зміни до постанови Кабміну № 1057 від 27 грудня 2017 р. («Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії РФ у Донецькій і Луганській областях, членів їхніх сімей і членів сімей загиблих таких осіб») надають право дружині учасника бойових дій разом із ним пройти програму психологічної реабілітації та отримати 18 днів безкоштовного спільного відпочинку.